Про компанію

Шановний Споживач природного газу!

Від ім’я ТОВ фірма «ТДК» дякуємо Вам за те, що знайшли час відвідати веб-сайт нашої компанії. Ми завжди відкриті для нового спілкування та взаємної співпраці. Будь ласка, для отримання більш детальної інформації про діяльність нашої компанії, Ви можете зв’язатися з ТОВ фірма «ТДК», використовуючи данні рубрики «КОНТАКТИ».

ТОВ фірма «ТДК» є найдавнішим та найбільшим постачальником природного газу у Полтавській області, має гарантований страховий запас природного газу та підтверджену фінансову гарантію.

ТОВ фірма «ТДК» стабільно та безперебійно працює на території нашої держави більше 10 років, має філії, розташовані у місті Харків та Полтава.

Ми знаходимо індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта, графік оплат буде укладений максимально зручний для співпраці з Вашим підприємством.

Розподіл природного газу для Споживача проводиться безперебійно через ЦДД ДК ПАТ «Укртрансгаз» на 01 число кожного місяця, можливе коригування кількості обсягів на протязі місяця споживання.

Всі бухгалтерські та облікові документи надаємо вчасно, переданий обсяг газу підтверджується бухгалтерськими актами, реєстрація податкових накладних проводиться відповідно діючого законодавства України.

ТОВ фірма «ТДК» пишається співпрацею з провідними підприємствами Полтавської області та інших областей України, не обіцяємо, а роками сумлінно виконуємо свої обов’язки перед споживачами.

Перелік суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ; постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом; постачання природного газу; транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами; транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами; транспортування нафти магістральними трубопроводами; розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ